zoeken Uitgebreid Zoeken
zoeken Uitgebreid Zoeken

D-Link DEM-432XT netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1310 nm

D-Link DEM-432XT netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1310 nm  
D-link

D-link

D-Link DEM-432XT netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1310 nm

D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 9/125 µm
€ 463,60 € 560,96 (incl. btw) E-mail Afdrukken Bestellen
Delen
D-link - D-Link DEM-432XT netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1310 nm
Productinformatie
Categorie
Thuiskopieheffing Niet van toepassing
Voorraad 2
Artikelnummer

DEM-432XT

EAN/UPC

7900693532082

Verpakkingseenheid 1
Beschrijving
D-Link DEM-432XT. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125 µm, Golflengte: 1310 nm. Spanning: 3.3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, Veiligheid: UL, TUV, CDRH