zoeken Uitgebreid Zoeken
zoeken Uitgebreid Zoeken

D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm  
D-link

D-link

D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

D-Link DEM-431XT, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 50/125,62.5/125 µm, 300 m
€ 255,31 € 308,93 (incl. btw) E-mail Afdrukken Bestellen
Delen
D-link - D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Productinformatie
Categorie
Thuiskopieheffing Niet van toepassing
Voorraad 1
Artikelnummer

DEM-431XT

EAN/UPC

0790069353130

Verpakkingseenheid 1
Beschrijving
D-Link DEM-431XT. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Veiligheid: UL, TUV, CDRH, Certificering: CE, FCC, VCCI, C-Tick. Maximaal voltage: 3,3 V, Stroom (max.): 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm