zoeken Uitgebreid Zoeken
zoeken Uitgebreid Zoeken

D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm

D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm  
D-link

D-link

D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm

D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125 µm
€ 255,31 € 308,93 (incl. btw) E-mail Afdrukken Bestellen
Delen
D-link - D-Link DEM-431XT netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
Productinformatie
Categorie
Thuiskopieheffing Niet van toepassing
Voorraad 1
Artikelnummer

DEM-431XT

EAN/UPC

0790069353130

Verpakkingseenheid 1
Beschrijving
D-Link DEM-431XT. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125 µm, Golflengte: 850 nm. Spanning: 3.3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, C-Tick, Veiligheid: UL, TUV, CDRH